Bart Van Looveren
Bart Van Looveren
bart@prospector.be
sms 0474 99 12 21
Chris Cox
Chris Cox
chris@prospector.be
M. 0475 32 07 16
Jan Van Looveren
Jan Van Looveren
jan@prospector.be
T. 03 311 52 48
Jenny Aerts
Jenny Aerts
jenny@prospector.be
M. 0479 07 12 92
Tim Van Goethem
Tim Van Goethem
tim@prospector.be
sms 0474 82 58 83
(sms)
Tinne Van Looveren
Tinne Van Looveren
tinne@prospector.be
sms 0478 61 97 93
(sms)

Openingsuren

We zijn open van maandag tot vrijdag,
van 8 tot 12 uur en van 13 tot 16 uur.

Tijdens feestdagen zijn we gesloten.

 

Prospector Comm. V

Sparrelaan 3
2390 Westmalle, België
T. +32 3 311 52 48
M. +32 479 07 12 92

www.prospector.be
info@prospector.be

btw BE 0656 685 545
RPR Antwerpen
IBAN BE12 7360 2485 4292
BIC KREDBEBB

Beroepsgebruiken en algemene voorwaarden

 

 

contact