inloggen
prospector

Contact

Het eenmansbedrijfje Prospector werd in 1989 opgericht door Jan Van Looveren. Inmiddels is Prospector een familiebedrijf met 28 jaar ervaring in bedrijfscommunicatie. Bart zorgt voor webdesign en online toepassingen. Tinne is kleurspecialiste en grafisch ontwerpster. Tim is tekenaar en zorgt voor animaties en het digitaliseren van tekeningen en foto's. Jenny zorgt voor de administratie en de commerciële contacten. Chris helpt met het schrijven en controleren van teksten. Jan is coördinator en zorgt voor de kwaliteitscontrole. Samen levert dit zestal een unieke service aan zelfstandigen en kmo's in de Antwerpse Kempen. Prospector heeft tevens enkele klanten in het buitenland: in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Zwitserland, Mauritius en Australië. 

Prospector Comm. V Sparrelaan 3 - 2390 Westmalle - België
T. +32 3 311 52 48 - F. +32 3 309 21 10 
www.prospector.be - info@prospector.be
Ondernemingsnummer BE 0656 685 545 - RPR Antwerpen
IBAN BE12 7360 2485 4292 - BIC KREDBEBB

_______________________________________________

Beroepsgebruiken en algemene voorwaarden

_______________________________________________

Prospector is lid van het Vlaams Innovatiecentrum voor
Grafische Communicatie (VIGC).

 
_______________________________________________

Prospector is lid van Febelgra Grafische Kamer Antwerpen.

_______________________________________________

 

 

  • Bart Van Looveren - bart@prospector.be - sms 0474 99 12 21
  • Chris Cox - chris@prospector.be - gsm 0475 32 07 16
  • Jan Van Looveren - jan@prospector.be - bel 03 311 52 48
  • Jenny Aerts - jenny@prospector.be - gsm 0479 07 12 92
  • Tim Van Goethem - tim@prospector.be - sms 0474 82 58 83
  • Tinne Van Looveren - tinne@prospector.be - sms 0478 61 97 93

___________________________________________________________________________________________________

Jaarkalender 2017
wit = werkdag, open van 8 tot 12 en van 13 tot 17 uur, 
rood = gesloten met permanentie voor dringende oproepen via e-mail.